Be ko neišsivers nei vienas žvejys?

Žvejyba – tai hobis, kurį pamilus kiekviena tavo laisva minutė tampa suplanuota – traukiate žvejoti! Tačiau niekam ne paslaptis, kad ypač pradedantiesiems būna sunku perprasti visas šio užsiėmimo subtilybes ir ypatumus, todėl šis straipsnis ir skirtas Jums – žvejai – kad supažindintume Jus, kokie žvejybos reikmenys yra neišvengiama atributika!

Pirmas dalykas, kuris akivaizdus kiekvienam žvejyba besidominčiam – turėti žvejo dėžutę. Tai ir bus Jūsų pandoros skrynia, kurioje tūnos Jūsų sėkmingo žuvavimo paslaptis. Kas slėpsis Jūsų skrynelėje – priklauso nuo to, kokia žūkle mėgstate užsiimti: sezonine ar apskritų metų. Žinoma mes neminėsime akivaizdžių dalykų, kaip meškerė, valas ar kabliukas, tačiau kita įranga, kurią pravartu turėti – pateikta žemiau. Žiūrim!

Must have sąrašas arba žvejybos reikmenys, kuriuos privalote turėti:

  • papildomas valas, visada pravers nutrūkus Jūsų turimam, todėl neturėsite sustabdyti savo veiklos;
  • kabliukų rinkinys, sugauti skirtingos rūšies ir dydžio žuvims – praverčia, jei keliaujate žvejoti prie nežinomo vandens telkinio;
  • priedai jaukams – nes niekada negalite žinoti, kokia gurmanė yra Jūsų gaudoma žuvis;
  • specialūs markeriai dažyti guminukams, kurie pasižymi aitriu kvapu, todėl žuvims tai tampa puikiu masalu;
  • mažas peiliukas – įnagis palengvinantis žvejybos procesą;
  • boiliai – Jūsų paslaptis, gaudant karpinės šeimos žuvis;
  • echolotas – mažasis žuvų seklys, kuris savo modernia technologija pamato tiek judančius objektus, tiek išmatuoja vandens gylį, tiek atpažįsta dugno reljefą.

Žinoma, tai tik keletas paslapčių, kurias reikėtų žinoti apie žvejybos reikmenis. Tačiau būkite tikri – jei savo žvejo dėžutėje turėsi tai – Jūsų galimybės gaudant grobį tikrai išaugs. Žinoma, dar žaidžia tokie faktoriai, kaip Jūsų kantrybė ir sugebėjimas laiku ištraukti žuvį. Todėl linkime Jums sėkmės ir ištvermės. O tol kol lauksite nepamirškite pasitepti veido su kremu nuo saulės. Jis pravartus ne tik žiemą, bet ir vasarą, kadangi sėdint vienoje vietoje, net nepajusite kaip liksite nubučiuoti saulės. Susiruoškite į žvejybą ir pranokite pačius save!