konferencijų salės

Nuo darbo reikalų prie poilsio – kaip tai suderinti komandiruotės metu?

Dažnai organizuojant komandiruotes, tikimasi, gauti šiek tiek laiko poilsiui, tačiau šio vis būna mažoka. Atrodo, kad visą laiką suryja susitikimai ir nenustatytos darbo valandos. Vis dėlto, norint, viskas gali būti įmanoma, ypač jei komandiruotė vyksta tokioje vietoje kaip Palanga. Šis Lietuvos mieste turtingas ne tik SPA kompleksais ir viešbučių bei apartamentų gausa, bet ir puikia gamta, kuria tereikia išmokti pasimėgauti, turint laisvą minutę.

Tinkamos konferencijų salės paruošimas

Komandiruotės metu darbotvarkė dažniausiai – ypač įtempta. Vos nuskambėjus žadintuvui šokama iš lovos, greitai susiruošiame, o pusryčiai neretais atvejais būna jau derinant svarbiausius sandorius, užkandant nedideliu kruasanu su sūriu ir kumpiu bei užgeriant jį kavos puodeliu. Skubėjimas lydi kiekvieną, kuriam darbo reikalus tenka tvarkyti kažkur kitame mieste – visko norima greitai čia ir dabar. Tik štai tas laikas, kad ir kiek jo būtų, derinant sandorius vis išsitempia. Šią problemą galime nesunkiai išspręsti pirmiausia prisimenant, kad skubėjimas niekam nepadeda. Nuolatinis lėkimas sukelia tik daugiau streso ir įtampos, tad specialistai skatina, neskubant viską apsitarti ir iš konferencijų salės išeiti ramiems ir atsipalaidavusiems. Štai dar keli patarimai norintiems daugiau produktyvumo susirinkimo metu:

• Pasirūpinkite, kad salėje būtų pakankamai geriamo vandens. Jis padeda geriau sukoncentruoti dėmesį, nuramina ir padeda lengviau bei aiškiau mąstyti. Be to, menkas malonumas, kai pristatant svarbų pranešimą išdžiūsta burna, o patalpoje nėra nei vieno vandens buteliuko.

• Per pertraukėles patalpas privalu vėdinti. Grynas oras taip pat padeda nurimti ir šiek tiek paprasčiau žvelgti net į sudėtingiausias situacijas. Be to, kai patalpoje daug žmonių, deguonis greitai pasisavinamas ir dingsta. Poros minučių konferencijų salės pravėdinimas padeda išvengti ir sveikatos problemų ir pagerina protinį darbą.

• Paruoškite rašymui skirtas lentas, valymo ir rašymo priemones. Vizualiai pateikus reikšmingą informaciją, ją suvokti yra lengviau, o tai taip pat padeda išvengti bereikalingų ginčų ir streso.

Iš konferencijos tiesiai į mišką

Palanga garsėja savo pušynais ir jaukiais, pasivaikščiojimui skirtais takeliais, jais nepasivaikščioti turint 10-15 laisvų minučių būtų tiesiog praradimas. Vos gavus pertraukėlę ar net ir po konferencijos išeikite pakvėpuokite grynu, pušynų kvapo pilnu, oru. Net ir prieš pat miegą išeiti pasivaikščioti gali būti labai geras sprendimas, ypač norint geriau pailsėti, leisti nugulti svarbiai informacijai.

Palangos pušynuose – dviračių ir pėsčiųjų takų ne vienas ir ne du. Geriausia tai, kad jie leidžia visiškai užsimiršti išėjus iš konferencijų salės ir kvėpuoti gamta, nuimti įtampą, taip pat sumažina kvėpavimo takų problemas. Patraukli ir visai čia pat esanti gamta – puikus motyvas suderinti darbą su poilsiu. Kartais užtenka dešimties minučių pertraukėlės vietoj visos dienos, kad savijauta pagerėtų. Tad jeigu vis dar manote, kad darbo komandiruotės suderinti neįmanoma, pirmiausia – pabandykite.