apartamentai Palangoje

Vis dar jaukumu trykštanti Palanga – tobula vieta ilsėtis

Žodžiai „apartamentai prie jūros“ daugeliui skamba kaip tobulas savaitgalio planas. SPA procedūros ir šiltos vonios, kūno įvyniojimai, miegas iki pietų ir vakariniai pasivaikščiojimai pajūrio smėlio atrodo kaip geras sprendimas net ir ateinant vėjuotam bei lietingam rudeniui. Šįkart nusprendėme tai patikrinti ir visam savaitgalio pabėgom iš didmiesčio į Lietuvos pajūrio turizmo sostine laikomą Palangą.

Atpalaiduojantys kvapai ir garsai

Pirmiausia, ką pastebėjome vos išlipus iš automobilio stovėjimo aikštelėje – tai kvapai. Negalima sakyti, kad pastebėjome, tiesiog įkvėpėme. Tai gaiva ir visą vidų atrodo akimirksniu išvalantis pušynų kvapas. Sunku apsakyti jausmą, kuris apima, palyginus su tuo, kuo kvėpuojame didmiestyje. Šalimais tekanti Ronžės upė, tiksliau, visai nedidelis upeliukas, savo srovenimo garsais, atrodo, iškart nuramino ūžiančias mintis. Jau vien dėl to galėjome pasakyti, kad mūsų pasirinkti apartamentai prie jūros buvo tobuli. Vis dėlto, aplinka turi nemažai įtakos. Dar kartą įkvėpę malonių pušyno kvapų išėjom tikrinti užsakytų apartamentų.

Nuramino net interjero spalvos

Rezervavome nediduką, klasikinį dvivietį kambarį ir dar ir šiandien galiu pasakyti – nuo lovos iki vaizdo pro langą – mums viskas patiko. Aišku, galima sakyti, ko dviem žmonėms, pasiilgusiems jaukumo ir gamtos ir bereikia. Interjere dominavo jauki pajūrio paletė – smėlio spalvos patalynė ir sienos, tamsios rudos pagalvės – viskas suderinti.

Pro langą atsiveria jaukiai linguojančios pušynų viršūnės, vaizdas – į vidinį kiemą, tad jokio triukšmo sklindančio iš pagrindinės miesto gatvės tikrai nesigirdėjo. Be to, ruduo Palangoje tikrai gerokai ramesnis nei šiltasis sezonas. Iš tiesų – geras sprendimas važiuoti į pajūrį rudenį.

Naujos patirtys ir atsigavusios mintys

Mūsų išsirinkti apartamentai prie jūros džiugino ne tik savo aptarnavimo kokybe, bet ir pasiūlymais. Jų tikrai buvo ne vienas ir ne du, tad ir pasirinkimas reikalavo nemažai pastangų. Vis dėlto, leidome sau išbandyti skrydį balionu, žirgus ir SPA malonumus. Dvi dienos ir vienas vakaras praleistas Palangoje, apžiūrint ją ne tik stovint ant žemės, bet ir iš viršaus, buvo bene geriausias priimtas sprendimas.

Po šių dviejų dienų mini atostogų noriu visiems sakyti, kad Palanga, nors ir stipriai auga, vis dar išliko tobula vieta norintiems ištrūkti ir pailsėti nuo betoninių džiunglių. Jeigu vis dar svarstote, tai siūlytume tiesiog sėsti į automobilį ir važiuoti, nes viskas ko šiuolaikiniam žmogui labiausiai trūksta – tai kokybiškas poilsis.